Główna Historia Członkowie  Łowisko Trofea Aktualności Galeria Kontakt

Trofea łowieckie w KŁ Eskulap w Stargardzie

   

ZESTAWIENIE TROFEÓW MEDALOWYCH ZDOBYTYCH W K.Ł."ESKULAP"

stan na dzień 31.03.2018

 

Wieńce jeleni byków

 

medal złoty

1. Tymejczyk Szymon 214,16 punktów
  

medal srebrny

1. Has Zbigniew   198,79 punktów
2. Zysk Jan - 196,96
3. Kosiński Dariusz  194,70
4. Kosiński Dariusz 191,04
 

medal brązowy

1. Bajlak Medard  186,72
2. Bajlak Medard  186,44
3. Sokołowski Janusz  186,31
4. Tymejczyk Szymon –  184,29
5. Bajlak Medard 180,45
6. Bajlak Medard  180,24
7. Olszewski Kazimierz  180,13
8. Bajlak Medard  174,83
9. Wierciński Arkadiusz   173,74
10. Tymejczyk Szymon  171,68
    

Parostki sarny

 
medal srebrny
1. Wierciński Robert  126,60
2. Sokołowski Janusz  125,45
3. Kosiński Dariusz  123,40
4. Kosiński Dariusz  120,00
5. Kosiński Dariusz  116,60
 

medal brązowy

1. Sokołowski Janusz      113,50
2. Rybkowski Kazimierz  111,48
3. Kosiński Dariusz  107,93
 

Oręże dzika

 

medal złoty

1. Kosiński Henryk   121,80
2. Lewańczuk Franciszek 120,90
3. Kosiński Henryk   120,90
4. Kosiński Dariusz 120,55
 

medal srebrny

1. Rychter Sebastian  119,60
2. Kosiński Dariusz  118,30
3. Kosiński Dariusz  117,40
4. Kosiński Dariusz  116,90
5. Kosiński Dariusz  116,85
6. Pudełek Mariusz  116,80
7. Pudełek Mariusz  116,10
8. Sokołowski Janusz  115,50
 

medal brązowy

1. Kosiński Dariusz   114,90
2. Pudełek Mariusz  114,80
3. Tymejczyk Szymon  114,75
4. Tymejczyk Szymon  114,70
5. Kosiński Dariusz  114,50
6. Tymejczyk Szymon  114,30
7. Tymejczyk Szymon 114,15
8. Kosiński Dariusz  114,10
9. Sokołowski Janusz
114,10
10. Kosiński Dariusz  113,80
11. Kosiński Dariusz  113,45
12. Kosiński Dariusz  113,30
13. Kosiński Dariusz  113,20
14.Tymejczyk Szymon  113,10
15. Kosiński Dariusz  112,90
16. Kosiński Dariusz  112,45
17 Kosiński Dariusz  112,50
18. Tymejczyk Szymon  112,00
19. Rychter Sebastian  111,70
20. Kosiński Dariusz  111,42
11. Rodzoch Piotr  111,15
22. Rychter Sebastian  111,05
23. Nadolska Jadwiga  110,75
24. Sokołowski Janusz  110,30
 

Czaszka borsuka

 

medal złoty


1. Sokołowski Janusz 
24,47
2. Bogalecki Tomasz  23,83
3. Rodzoch Piotr  23,52
4. Rodzoch Piotr  23,46
5. Kosiński Dariusz  23,40
6. Kosiński Dariusz  23,35
7. Rodzoch Piotr  23,11
8. Kosiński Dariusz 23,08

9. Kosiński Dariusz 
23,00
10. Kosiński Dariusz  23,00
 
medal srebrny
1. Rodzoch Piotr  22,99
2. Kosiński Dariusz  22,88
3. Rodzoch Piotr  22,84
4. Kosiński Dariusz  22,56
 

medal brązowy

1. Rodzoch Piotr  22,40
2. Kosiński Dariusz  22,32
3. Kosiński Dariusz  22,00
 

Czaszka lisa

 

medal złoty

1. Sokołowski Janusz  28,89
2. Kosiński Dariusz  25,53
3. Kosiński Dariusz  25,43
4. Kosiński Dariusz  25,39
5. Kosiński Dariusz  25,05
medal srebrny
1. Kosiński Dariusz  24,83
2. Kosiński Dariusz 24,66
3. Sokołowski Janusz  24,66
4. Kosiński Dariusz  24,65
5. Kosiński Dariusz  24,64
6. Kosiński Dariusz  24,62
7. Kosiński Dariusz  24,61
8. Rodzoch Piotr  24,56
9. Sokołowski Janusz  24,52
 
medal brązowy
1. Sokołowski Janusz 24,49
2. Rodzoch Piotr 24,45
3. Sokołowski Janusz 24,44
4. Sokołowski Janusz 24,43
5. Sokołowski Janusz 24,42
6. Sokołowski Janusz  24,40
7. Kosiński Dariusz  24,40
8. Sokołowski Janusz  24,39
9. Sokołowski Janusz  24,39
10. Rodzoch Piotr  24,37
11. Rodzoch Piotr  24,33
12. Rodzoch Piotr  24,30
13. Rychter Sebastian  24,28
14. Rodzoch Piotr  24,27
15. Kosiński Dariusz  24,26
16. Rodzoch Piotr 24,21
17. Sokołowski Janusz  24,21
18. Rodzoch Piotr 24,20
19. Sokołowski Janusz 24,20
20. Dudziński Tomasz 24,19
21. Kosiński Dariusz  24,18
22. Rodzoch Piotr 24,16
23. Rodzoch Piotr 24,10
24. Sokołowski Janusz  24,08
25. Sokołowski Janusz  24,05
26. Rodzoch Piotr 24,04
27. Sokołowski Janusz  24,03
28. Rodzoch Piotr 24,01
29. Sokołowski Janusz - 24,01

 

 

Koło Łowieckie "Eskulap" w Stargardzie w rankingu medalowym, kół łowieckich uplasowało się na 21 miejscu uzyskując 87 punktów.

Koło Łowieckie "Eskulap" w Stargardzie w rankingu medalowym kół łowieckich w kategorii drapieżniki zajęło PIERWSZE miejsce uzyskując 112 punktów, wyprzedzając Koło Łowieckie Ryś Nowogard o 61 punktów.

W indywidualnym rankingu medalowym w kategorii drapieżniki:
PIERWSZE miejsce - Kosiński Dariusz - 53 punkty,
Trzecie miejsce - Rodzoch Piotr -29 punktów,
Czwarte miejsce - Sokołowski Janusz – 27 punktów

Kolega Kosiński Dariusz uplasował się na 2 miejscu w ogólnej punktacji medalowej uzyskując 33 punkty.
Radzoch Piotr  22.40 pkt m. brązowy  Sokołowski Janusz 113.50 pkt m. brązowy
 
 Lewańczuk Franciszek 120,90 pkt m. złoty Has Zbigniew 198,79 pkt m. srebrny
 
Bajlak Medard  180,24  pkt m. brązowy KŁ Eskulap 
 
Sokołowski Janusz  125,45 pkt m. srebrny
 
Szymon Tymejczyk  214,16 punktów m.złoty
 

kliknij na foto aby zobaczyć galerię

kliknij na foto aby zobaczyć galerię

 
Ciekawe parostki sarny w zbiorach
Piotra Rodzocha
Kolekcja oręży dzika Kol. Piotra Rodzocha

  

Poroże jelenia byka pozyskane w sezonie 2016-2017 przez Kol. Marka Rakowieckiego w ob. 82

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© KŁ Eskulap Stargard - 2016       webadmin: RICARDO